Rozhovor s Angelou

22. dubna 2014 v 13:06 | -Greeny |  Rozhovory
Ahoj je tu můj první rozhovor s mojí kamarádkou a slavnou blogerkou Angelou
Toto je její blog http://trust-forever.blog.cz/
A teť už k rozhovoru

1.Ja dlouho už bloguješ ?
Bloguji už docla dlouho téměř si nepamatuji na své začátky,mělajsem spoustu blogů.Myslím,že to budou tři roky

2.co tě vedlo ktomu založit si blog ?
Ze začátku jsem od toho vlastně nic nečekala, líbila se mi představa, že budu patřit do blogerské komunity a chtěla jsem mít místo pro zveřejňování své povídky, která byla úplný propadák. Blog mi pomohl k tomu, abych si uvědomila, že moje tvorba není tak úžasná a že se chci zdokonalovat a psát dál. Později jsem začala psát i poezii a více povídek, hlavně jsem narazila na spoustu přátel, kterých si opravdu moc vážím. Baví mě psát, číst a poznávat nové přátele, právě to mě vedlo k založení blogu a blogování.


3.máš nějaký blogerský vzor?

První část otázky mě docela zaskočila, ani nevím proč. Ne, nemám žádný "blogerský" vzor. Nechávám se inspirovat, to ano, ale jsem sama sebou a nedokážu o nikom říct, že bych ho považovala přímo za svůj vzor. Oblíbených blogerů mám opravdu hodně, jsou k nalezení na mé listině oblíbenců.
4.Jaké jsou tvoje koníčky?
Mezi mé koníčky patří převážně čtení, jsem knihomol, který má nos stále zabořený v knížce. Mrzí mě, že mi v poslední době na čtení nezbývá moc času. Potom ráda píšu, fotím, kreslím, sleduji filmy a seriály nebo hraji na klávesy. Také ráda nechávám hlavu v oblacích a sním.
5. Uvažovala jsi někdy, že bys blog zrušila?
Často mívám období, kdy mám chuť blog zrušit. Sice jsem s tímto před šesti měsíci začínala, protože jsem opustila ten bývalý, ale pokaždé mě to popadne a už zakládám nový. Mám vždycky pocit, že chci začít od úplného začátku, potom si dám chvíli pauzu, rozleží se mi to v hlavě a následně se na blog vrátím s novou energií a nápady. Ta myšlenka na zrušení blogu je vždycky signál k tomu, že bych tu pauzu vážně potřebovala.
6.Jak vidíš svou blogovou budoucnost?
Neplánuji si blogovou budoucnost. Chtěla bych dál psát, získávat nové čtenáře, věnovat se různým projektům, spolupracovat s nakladatelstvími v podobě dostávání recenzních výtisků a zpracovávat nové nápady. Takže taková normálka. Vidím to docela dobře a těším se
7.Komu bys doporučila svůj blog a proč ?

Svůj blog doporučuji všem, kteří se na něj chtějí podívat. :D Všem kteří si rádi prohlédnou fotky, přečtou povídky, poezii, úvahy a všechny výplody mé mysli.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Elizabeth Elizabeth | Web | 22. dubna 2014 v 13:53 | Reagovat

Skvelý rozhovor, Angela je skvelá blogerka, veľmi sa mi páči jej tvorba. :)

2 Casion Casion | Web | 22. dubna 2014 v 15:02 | Reagovat

Angela je super a zaujímavá bloggerka, mám rada jej tvorbu :-)

3 Benn Benn | E-mail | Web | 22. dubna 2014 v 15:02 | Reagovat

jojo.Já jí taky obdivuju a sem rád že sme dlouhodobí přátelé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama