Duben 2014

Jaro

25. dubna 2014 v 21:28 | Benn |  Básně
Jaro už přichází
a ledy už rozmrází.
mráz už pomalu ustupuje
a slunce svímy paprsky nás hřeje.


květiny začínají kvést
a zbytky sněhu se na vzduchu nechají vést
květy stromů pučí
a zpěv ptáků v ůdolích hučíPS:menší báseň vymyšlená ve škole :pRozhovor s Angelou

22. dubna 2014 v 13:06 | -Greeny |  Rozhovory
Ahoj je tu můj první rozhovor s mojí kamarádkou a slavnou blogerkou Angelou
Toto je její blog http://trust-forever.blog.cz/
A teť už k rozhovoru

1.Ja dlouho už bloguješ ?
Bloguji už docla dlouho téměř si nepamatuji na své začátky,mělajsem spoustu blogů.Myslím,že to budou tři roky

2.co tě vedlo ktomu založit si blog ?
Ze začátku jsem od toho vlastně nic nečekala, líbila se mi představa, že budu patřit do blogerské komunity a chtěla jsem mít místo pro zveřejňování své povídky, která byla úplný propadák. Blog mi pomohl k tomu, abych si uvědomila, že moje tvorba není tak úžasná a že se chci zdokonalovat a psát dál. Později jsem začala psát i poezii a více povídek, hlavně jsem narazila na spoustu přátel, kterých si opravdu moc vážím. Baví mě psát, číst a poznávat nové přátele, právě to mě vedlo k založení blogu a blogování.


3.máš nějaký blogerský vzor?

První část otázky mě docela zaskočila, ani nevím proč. Ne, nemám žádný "blogerský" vzor. Nechávám se inspirovat, to ano, ale jsem sama sebou a nedokážu o nikom říct, že bych ho považovala přímo za svůj vzor. Oblíbených blogerů mám opravdu hodně, jsou k nalezení na mé listině oblíbenců.
4.Jaké jsou tvoje koníčky?
Mezi mé koníčky patří převážně čtení, jsem knihomol, který má nos stále zabořený v knížce. Mrzí mě, že mi v poslední době na čtení nezbývá moc času. Potom ráda píšu, fotím, kreslím, sleduji filmy a seriály nebo hraji na klávesy. Také ráda nechávám hlavu v oblacích a sním.
5. Uvažovala jsi někdy, že bys blog zrušila?
Často mívám období, kdy mám chuť blog zrušit. Sice jsem s tímto před šesti měsíci začínala, protože jsem opustila ten bývalý, ale pokaždé mě to popadne a už zakládám nový. Mám vždycky pocit, že chci začít od úplného začátku, potom si dám chvíli pauzu, rozleží se mi to v hlavě a následně se na blog vrátím s novou energií a nápady. Ta myšlenka na zrušení blogu je vždycky signál k tomu, že bych tu pauzu vážně potřebovala.
6.Jak vidíš svou blogovou budoucnost?
Neplánuji si blogovou budoucnost. Chtěla bych dál psát, získávat nové čtenáře, věnovat se různým projektům, spolupracovat s nakladatelstvími v podobě dostávání recenzních výtisků a zpracovávat nové nápady. Takže taková normálka. Vidím to docela dobře a těším se
7.Komu bys doporučila svůj blog a proč ?

Svůj blog doporučuji všem, kteří se na něj chtějí podívat. :D Všem kteří si rádi prohlédnou fotky, přečtou povídky, poezii, úvahy a všechny výplody mé mysli.

Knihomolstv

18. dubna 2014 v 22:36 | -Greeny |  Téma týdne
Já si o sobě myslím že nejsem knihomol ale nepopírám že si občas rád nepočtu dobrou knížku.Co se týče školy :D Na konci školního roku vždycky cítím vůni novoty takže asi víte co tím myslím myslím :D

Déšť Svobody

11. dubna 2014 v 22:27 | -Greeny
Netušila jsem že mě zradí vlastní krev,nemyslela jsem si že by mi to někdy udělaly.Jako malá jsem mívala vydiny že vidím různé mrtvé bytosti,měla jsem i imaginární kamarádku Isabell.Rodiče si myslely že mě to časem přejde ale ne,moje..
no.. dalo by se říct moc u mě přetrvávala .Celkem se zhoršovala dřív jsem ty duchy jenom viděla ale teď.. teď.. s nimy umím i mluvit.Myslela jsem si že to je normální ale ostatní mé vrstevnice se mě stranily.Jednoho dne mě matka zavolala dolů že má pro mě překvapení.S očekávánímjsem běžela dolů a uviděla jsem dva velké muže.Nevěděla jsem kdo jsou ,maminka mi řekla abych se nebála..byla statečná... .Nevěděla jsem o co de najednou mě ty muži chytli a silou mě táhly do bílého vozu s červeným křížkem.křičela jsem z plných plic pusťte mě pusťteco to děláte mamiii!!!!!!Ať toho nechají zakřičela jsem.Zavolalana mě máma s tátou Je nám to líto miláčku!Ti muži mě připoutali napostel koženými pásy.Pak už jsem jen vidělaj jak odjíždíme od našeho domu.Zprvu jsem nechápala o co se jedá,bylo mi 8 let které dítě by to pochopylo.Odvezli mě do ůstavu pro duševně choré,na dětské oddělení.

Záře Hvězd ůvod

6. dubna 2014 v 0:03 | -Greeny
Ahoj jmenuju se Alex Bridge a je mi 14 .Můj život nebyl ledajak zajímavý až do toho osudného okamžiku....

Crrrrrrr..Zazvonil zvonek na přestávku.Zrovna skončil dějepis a následoval přírodopis.Do učebny přírodopisu je to skoro přes celou školu.Takže mám čas si během přestávky zopakovat učení na hodinu.Běž !!, ozvalo ze za mnou,strčily do mě dva kluci a běžely dál a já si říkal .Že by řekli zdovolením..Šel jsem po chotbě a koukal jsem na malby co máme na stěně,jdu kolem nástěnky a vidím.Plakát s nápisem Pěvecká soutěž ,máte talent máte odvahu máte osobnost ? Jestli ano přihlaste se a poznáte svůj HLAS.Byly tam ty lístečky s kódem na přihlášení.Jeden jsem si vzal bylo to tenhle pátek a dnes je středa.Víte já strašně rád zpívám opravdu moc,Myslím že mám talent ale nikdo z naší rodiny se v hudbě neorientuje takže jsem takovej samouk.


Doufám že se vám ůvod líbil a pořádně vás navnadil :)

Život mimo Zemi

3. dubna 2014 v 10:05 | Greeny
Představte si že by ste jeli na návštěvu k babičce na Mars.Nebo jeli do školy na měsíc.Bydlet mimo zemi by bylo skvělé!Mazigalaktické cestování :D.Pokud ale jde o jiný život ve vesmíu než sme my ,bylo by hustý mít kamaráda marťánka :D
A cestovat vesmírem.I když by mi po čase asi chyběla gravitace :DDD.Slyšel jsem že NASA prý vymíšlí domy na marsu.Bylo by hustý se podívat do vesmíru a vidět ty planety ty hvězdy a galaxie.Ale zajímalo by mě jak by tam fungoval záchod :DD