Březen 2014

Cestování časem

28. března 2014 v 10:56 | Greeny
Já si myslím že kdyby sme mohli cestovat časem byla by to ta nejůžasnější věc na světě!.Protože by sme mohli poznávat historii našeho světa a naših předků.Mohli by jsme třeba cestovat k našim pra pra pra pra babičkám.Bylo by to vážně super a vyřešily by se tím některé záhady.Třeba jestli Leonardo Da vinci byl gay a mnohem dalších záhad.Ale mělo by to jistě i stinné stránky(jako každá věc -_- :D)Třeba že by sme přišli na něco co před námi má být skrito :))))))

NOVINKA

28. března 2014 v 10:49 | -Greeny |  Ostatní
POZOR!! Ode dneška se budu podepisovat -Greeny .Proč? protože se mi ta přezdívka líbí víc a příde mi že se ke mně víc hodí.Tak aby ste se nedivily proč se podepisuju jinak :)))

Záře hvězd

22. března 2014 v 10:57 | Benn
Ahoj rozhodl jsem ze začít psát novou povídku se jménem Záře hvězd .O čem bude ? to se dozvíte až při povídce ale myslím že název už hodně napovídá.A co se týče předchozí povídky nevím jestli bude pokračovat to se ještě uvidí a to je asi tak vše.

Lapač snů

19. března 2014 v 10:54 | Benn |  Téma týdne
Lapače snů je velice dobrá věc protože můžu potvrdit že to pomáhá měl jsem jednu dobu velké noční můry a na internetu jsem si našel návod jak si udělat vlastní lapač snů.Udělal jsem si velice jednoduchý a je fakt že mě to můr ůplně nezbavilo ale můry byly mnophem míň časté a mí'n strašidelné takže tak.Lapač snů může být i pořádná dávka alkoholu protože druhý den si nebudete pamatovat nic. :DDDDDDDDDD

Téma, o kterém nikdo nemluví

7. března 2014 v 21:56 | :Benn |  Téma týdne
Téma okterém nikdo nemluví .Těch je hodně a je to veliká škoda příde mi že v dnešní společnosti je hodně takovích to témat .Popravďě ani nevím co k tomuto tématu říci příde mi takové .. SUCHÉ .Aco vi napište mi svůj názor :)

POMOC !!!!

2. března 2014 v 20:37 | :Benn |  Ostatní
Ahoj chci vás všechny poprosit o lajk na mojí stránku klidně oplatím :)
ahoj pls like https://www.facebook.com/pages/Sranda-mus%C3%AD-b%C3%BDt-D/1427513770826616?ref=hl

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivně děti

1. března 2014 v 13:14 | Benn |  Moje knihovna
Můj bože, prostě a jen můj bože .Nevím co jiného o této knize říci .Knihu napsal Ransom Riggs a byla to jeho první kniha .Hned při první kapitole jsem věděl že je to ta pravá kniha. Tuhle knížku bych mohl číst do kola a stále by mě udivovala.Příběh je o tom že kluk jménem Jacob má dědečka, žijí v americe ale dědeček je z evropy a když byl Jacob malý tak mu děda vyprávěl o ostrově kde žijí tajemné děti se slečnou Peregrinovou.Děda mu vyprávěl že ty NEOBVYKLÉ děti se tam schovávali před stvůrami.Jacob si myslel že jde o vojáky.Ale mýlyl se .Pak jeho dědu něco zabilo a Jacob se svým otcem se vydali na ten ostrov do anglie n kde ůdajně měla být slečna Peregrinová .No a zbytek už nechám na vás nechci vám vše prozradit .Určitě doporučuji přečíst . Ůžasnou věcí v té knížce je to že tam jasou fotografie některé prý pravé a některé ne ,jsou velice děsivé a strhující.Zároveň tím Podtrhují čtenářský zážitek.Prý má na podzim tohoto roku vyjít druhý díl, v Americe už je až ho budu mý přečtený dám recenzi :)
Proto dávám pět hvězdiček.