Únor 2014

Fantazie

24. února 2014 v 16:19 | *Benn |  Téma týdne
Já si myslím že fantazie je ta nejůžasnější věc na světě bez ní by snad ani nebyl život.Já jsem ve světě fantazii celý školí den :DDD.Bez fantazie by nebyly některé malby,písně,sochy a další různé umění..Já fantazii potřebuju furt příde mi že ten kdo nemá fantazii jako by nebyl :)A co vi jaký vi máte názor na fantazii ? :)

Ůplněk 2. část

19. února 2014 v 16:27 | Benn
Victorie běžela do jídelního sálu aby stihla snídani.Při snídani se rozebíralo téma které Victorii trápilo asi nejvíce.Svatba.Rodiče Victorie chtěly aby si našla manžela ona to ovšem odmítala a to se rodičům nelíbilo.Mami ? Zeptala se victorie.Ano drahoušku kívla nad Miskou krupičné kaše matka.Mohla bych už jít ?.Ale drahoušku vždyť si ještě nedojedla snídani.Já vím ale nemám hlad..Tebe snad něco trápí zeptal se otec.Ne to ne.. jen nemám hlad.Mmmm.. Zamručela matka tak dobře běž .Díky mami .Až do 4 do odpoledne měla Victorie svojí obviklou a nudnou výuku.Když Victorii výuka skončila tak se opět zamyslela na tím že by chtěla ůtect.Ale zároveň si říkala že má vcelku dobrý život například vedle kraje kde mají království je kraj Mufdilien.Ve kterém je chudoba.Někteří lidé nemají ani na jídlo a ona si žije na hradě.Victorie se cítila provinile.Přemýšlela asi půl hodiny jestli půjde za svým srdcem nebo zůstane s rodiči.Samozřejmě Victorie moc dobře věděla že se jí bude stýskat po rodičích.Victorie se konečně rozhodla ... Ano ... udělá to... UTEČE!!!!

Co (ne)dává smysl

18. února 2014 v 10:22 | Benn |  Téma týdne
Co (ne)dává smysl.No je hodně věcí který my smysl dávají a spousta věcí co ne.Na příklad mi smysl nedává jak někdo může nosit 1 triko 2 dny nebo jak někdo může vydržet bez netu :DDD.Ateť věci co mi dávají smysl.Smysl mi třeba dává když si někdo rovná trička podle barev a nebo když někdo uklízí 3 týdně .A co vi? Napište mi co vám dává a nedává smysl :))

NOC DĚSU

16. února 2014 v 11:37 | *Benn |  Básně
O půlnoci havran řve
mé srdce to rozerve
Strachem ani nedýchám
dál a dál už pospíchám.

Děs a hrůza mě provází
náhle vidím oběšence s provazy.

Blížíou se blíž a blíž

Smrt jim v očích uvdíš.

Bežím běžím utíkám
no koho tu nepotkám.
Stojí přímo předemnou
smrt se stříbrnou kosou.

Už ůplně strácím rozum
klopítnu a spadnu na zem
slzi po tvářích my stékají

duše ze mě prchají

Hobit Cesta tam a zase zpátky

14. února 2014 v 19:40 | Benn |  Moje knihovna
Jak si můžete všimnout tak už obal uchvacuje jelikož má na sobě Runy *Velice krásné písmo* Když obal sundáme tak je kniha zeleno černá se znakem J.R.R. Tolkeina.A teť už ke knize samotné .Už při první stránce mě to chytlo .Sice je v některých detailech jíná než film ale to je jedno.Skoro všechny knihy jsou jiné když je podle nich natočet film.Kniha je velice poutavá a napínavá .Rozhodně doporučuji aby ste si jí přečetly :)

Valentýn

13. února 2014 v 21:20 | :Benn |  Ostatní
Já osobně valentýn neslavím protože jsem na valentýn vždycky sám :DD Ale nevadí mi to ,Koupím si čipsy a kolu a pustím si nějakou komedii.Takhlevypadá můj valentýn.Rozhodně bych někdy chtěl strávit valentýn s nějakou holkou.No víte já nejsem moc velkej romantik a tak to není nic pro mě.Já moc americký svátky neslavím,Akorát halloween ten já přímo zbožňuju :3
A co vi ? slavíte a popřípadě jak slavíte valentýna ? :)

Stáří

11. února 2014 v 13:40 | :Benn |  Téma týdne
Ahoj,Stáříje si myslím hezká věc ikdzž to má své nevýhody.Výhody jsou-Nemuset pracovat,Nemuset se o nic starat . Nevýhody-Nemoce,Nízký důchod :D

Dnešní svět

5. února 2014 v 14:54 | :Benn |  Téma týdne
Ahoj tématem tohoto týdne je dnešní svět ,Já si myslím že dnešní svět je velice zamořený skládkami , továrnami a tím vším.Mělo by se to zlepšit ale vypadá to že se o to nikdo nestará což je veliká velikáááá škoda.Aco si o tom maslíte vy ? :)

Nová kniha

2. února 2014 v 11:25
Páni tak tu si stopro koupím už mám skoro dočtený 1 díl :)