Leden 2014

Vysvědčení

31. ledna 2014 v 19:31 | :Benn |  Ostatní
Ahoj zde je slibovaný článek o pololetním vysvědčení, omlouvám se že nebyl včera ale byl jsem zaneprázdněnej :) ta aspoň dnes.Měl jsem tři 3 pár2 a jedničky .Z víza jako takovýho jsem velmi šťastnej ale mohlo by to být lepší.A co vi jaké ste měli vysvědčení ? :)

Stresss :D

29. ledna 2014 v 18:03 | :Benn |  Ostatní
Ahoj zítra je pololetní vysvědčení a jsem docela nervózní ze známek ale o tom článek zítra tak se těšte

Ůplněk

29. ledna 2014 v 17:52 | :Benn
Ůplněk
1.kapitola.Útěk

Noční rosa se třpitila nad lehce namrzlou trávou,a vítr hnal spadané listí pryč.Jaká to je nádhera říkala si Victorie,být svobodná jako ten vítr.. když vyhlížela z hradního balkónu.Ding Dong..hodiy odbily půlnoc.Victori si říkala …Proč já,Proč zrovna já .Prásk!! dveře se rozletěli.Victorie jakto že nejsi převlečená a nejsi v posteli !?!! Promiň mami.Žádné promiň.Ach Victorie proč mě jen neposloucháš,Vždyť jsi byla tak hodná a poslušná dívka .Co se s tebou stalo ?Já já nevím (tiše odmlkla Victorie ).Oooa,zívla Victorie .Mami nemohly bychom to probrat někdy jindy ?Ano ovšem drahoušku.Tak dobrou noc a nezapomeň zavřít okno.Neboj nezapomenu.Sotva matka odešla tak Victori chtěla jít do Hradní zahrady.Ale byla příliš unavená na to aby se byla schopná plížit .Aby jí stráže neviděli.Všichni o ní mají velkou starost.Jelikož je jediné dítě krále Mericia.A tak jednoho dne zdědí malý hrádek s malým městečkem.Nikdy nechtěla takovou zotpovědnost,přece jenom být královnou není lehká záležitost všchno to rozhodování a vládnutí.Victorie se ještě podívala na stříbrnomodře zářící měsíc a zavřela okno.Ach jo "vzdychla si" a šla si lehnout.Pak ještě chvíly přemítala nad svým osudem. Halo vstávat !! Zakřičela služka .Joooo odpověděla bezvíznamě Victorie.Kolik je hodin ?!? zeptala se.Půl sedmé odpověděla služka.V tu ránu se vitorie probrala jak po elektrickém šoku.Sakra !! vykřikla.Rychle podejte mi šaty!Rychle!A a támhle ty boty.Co se dějě princezno?Zeptala se služka.Víte čeká mě snídaně s rodiči.Odpověděla victorie.A myslím si že víte jak tatínek zuří když se spozdím.To ano alevspomeňte si kolikrát ste se zpodila.No to sice ano, ale Snídaně máme v hradě hnusné .To neříkejte mě princezno jestli vám něco nechutná tak to řeknětě kuchaři.Ale prosím vás jeho zajímá jenom jak udělat omáčku ke krevetám.Ještě mi podejte tamten tmavě rudý korzet.Ano princezno ,uvážu vám ho.Najednou služka uvazovala korzet a Victorie se cítila jak kdyby jí sevřeli dva balvany.Né tak pevně ! zakřičela Victorie.Tak a jste hotová řekla služka.
Konec 1 části :)

Zima

28. ledna 2014 v 17:02 | :Benn |  Téma týdne
Zima, já absolutně nesnáším zimu :DD Protože pokaždý chytnu rýmu,kašel a všechny ty ostatní blbý nemoci.Radši mám rád léto to je ohodně lepší .Jediný co se mi na zimě líbí je ta zasněžená krajina,ta je fakt hezká .Jinak zimu vůbec nemám rád. A co vi jak se líbí zima vám ?

skouška

25. ledna 2014 v 20:19 | :Benn
Skouším gif

Spřátelený blog

25. ledna 2014 v 20:05 | :Benn
Ahoj spřátelily jsme si blogy její blog je strašně procítěnej a gotickej stoprocentně se koukněte.Vsadím se že vás zaujme
tak tady je odkaz http://emily-svet.blog.cz/ určitě se kouknětě

Láska

25. ledna 2014 v 16:09 | :Benn
Téma týdne je láska.No já si myslím že láska je hodně důležitá ,ale když budeme mluvit o vztazích tak si myslím že by se člověk měl naučit spolehnout se sám na sebe i když mít někoho blízkího to není k zahození .Měl jsem rád jednu dívku ale stala se věc které budu na vždy litovat :(Tu dívku mám pořád rád a doufám že mi někdy odpustí.A stále jsme přátelé .Škoda že jsem jí zradil ale mohla za to i jiná dívka :(((( :)

Škola

25. ledna 2014 v 16:01 | Benn
Ahoj škola byla poslední dobou hrozná furt jsme psali písemky :((((.Já osobně mám rád školu pokud je úterý nebo pátek.To máme hodiny který mě baví :D.Jinak nenávidím školu, vůbec nemám rád pondělí protože to vůbec nemám čas :(( A co vi ? Co vy si myslíte o škole ? :)

Uvítací článek

20. ledna 2014 v 17:17 | :Benn
Ahoj takže založil jsem tenhle blog protože potřebuju takový to sví místečko(však si myslím že všichni víte o čem mluvílm :D)
No tak zkráceně Vítám vás a užíte si to :)))